niedziela, 31 stycznia 2010

Anniegmatic & e!stilo

Moja współpraca z czasopismem e!stilo miała wyglądać trochę inaczej. Torby zostały zamówione kilka miesięcy temu na sesję fotograficzną z modelką, ale moja przesyłka nie dotarła na czas. Redakcja akurat zmieniała siedzibę i była w trakcie przeprowadzki, a ja wysłałam torby na stary adres; paczki nie odebrano i wróciła do mnie. Zbieg okoliczności czy przeznaczenie? Ostatnio coraz częściej przychylam się ku temu ostatniemu i z pokorą przyjmuję wszystko, co przyniesie los. Nie rozważam, nie żałuję, nie przeżywam. Tak jest łatwiej i na pewno zdrowiej dla serca ;). Po prostu tak miało być.
Jakież było moje zaskoczenie, gdy kilka dni temu nabyłam nowy numer e!stilo i zobaczyłam tam (jednak!) wzmiankę o moich wytworach. Jest mi niezmiernie miło, że moja praca została w tak miły sposób zauważona, tym bardziej, że pismo to nie jest zwykłym kobiecym wydawnictwem, które ogląda się w trzy sekundy zwracając uwagę bardziej na zdjęcia niż treść, której nierzadko po prostu nie ma. E!stilo promuje zdrowy, ekologiczny, etyczny, empatyczny styl życia z poszanowaniem natury, zwierząt i siebie samych jako ludzi; współpracuje także min. z Fundacją Viva! , walczącą o prawa zwierząt.
Zapraszam do lektury, naprawdę warto być świadomym człowiekiem.

Pozdrawiam Redakcję e!stilo !

 

A tak wyglądają torby z bliska:

  

 

6 komentarzy:

 1. Gratulacje! Mam nadzieję, że kiedyś poświęcą Tobie i Twoim dziełom cały artykuł. Bardzo chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję. :)
  Właśnie tak miało być, ale... co się odwlecze, to nie uciecze. ;)

  Pozdrawiam, również urodzinowo. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca! :)
  Trochę szkoda, że wyszło, jak wyszło, ale następnym razem na pewno wszystko będzie tak, jak być powinno :) Najważniejsze, że torebki ukazały się w czasopiśmnie i wszyscy mogą je podziwiać, dzwonić i kupować :)

  Buziaki dla Ciebie! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję !!!
  A co do teorii przeznaczenia to nie jesteś odosobniona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję i jestem pod wrażeniem jak wygląda ta niebieska torba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu kochana przyjmij ode mnie kilka wyróżnień :)Zapraszam na mój blog po odbiór :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...