czwartek, 2 czerwca 2011

Spotkajmy się warsztatowo.

Miejski Impresariat Kultury w Lubinie to instytucja, która na przestrzeni kilkunastu lat wspierała i wspiera przeróżne formy ekspresji artystycznej, wypromowała  w regionie Zagłębia Miedziowego Ogólnopolski Festiwal Rękodzieła, który cieszy się niesłabnącą popularnością już od pięciu lat i co roku przyciąga wielu artystów rękodzielników z całej Polski.

W tym roku organizatorzy poszli dalej i przygotowali ogólnopolskie warsztaty rękodzieła artystycznego "Zdolne Ręce - Lubin 2011", podczas których artyści pokażą chętnie swój warsztat oraz podzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym przeróżnych technik rękodzielniczych. Tegorocznym warsztatom artystycznym - jak i wszystkim podejmowanym przez MIK przedsięwzięciom - przyświeca idea propagowania indywidualności, promowania zdolnych ludzi, którzy chętnie uczą innych, dzieląc się swoim talentem i doświadczeniem.Całym sercem popieram takie inicjatywy i jest mi tym bardziej miło, gdyż zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i poprowadzenia warsztatów. 

Tematem warsztatów, które poprowadzę 25 czerwca 2011 jest "kobiecy niezbędnik na lato-mini torebeczka". Na kilkugodzinnym spotkaniu zdradzę kilka sekretów jak zaprojektować i wykonać torebeczkę. 
Szczegółowe informacje i zapisy na blogu Organizatora.


Szykując się do warsztatów przygotowałam propozycje - podstawowe szablony torebeczek o różnych kształtach, na bazie których uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać swoje prace, które zabiorą do domu :).Zapraszam serdecznie do zapoznania się z harmonogramem warsztatów, sylwetkami instruktorów oraz ich pracami. Różnorodność zajęć jest zachwycająca, a ostatni weekend czerwca to idealny czas na to, żeby zrobić coś kreatywnego dla siebie i w miłym towarzystwie nabyć nowych umiejętności.


LUBIN  k/Legnicy, 25-26 czerwca 2011r.
(zapisy do 13 czerwca 2011r.)


ZAPRASZAMY!

2 komentarze:

  1. Śliczne torebeczki!
    Gdyby nie tak duża odległość - na pewno bym przyjechała na Twoje warsztaty!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekne torebki! Szkoda, ze mieszkam na drugim koncu Polski bo bym przyjechala na twoje warsztaty :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...