środa, 3 listopada 2010

Las Rąk - Laboratorium Rękodzieł - wielkie otwarcie!

PIERWSZA W POLSCE STACJONARNA GALERIA RĘKODZIELNICZA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA W CENTRUM WARSZAWY - otwiera się na Hożej 41 !
Już 6 i 7 listopada odbędzie się huczne – muzyczne, filmowe i teatralne - otwarcie Galerii. Miejsce zostało stworzone po to, aby prezentować ciekawe dzieła sztuki rękodzielniczej oraz promować jej twórców - z kraju i zza granicy. 
LAS RĄK LABORATORIUM RĘKODZIEŁ to projekt – marzenie dwóch rękodzielniczych kobiet, które postanowiły stworzyć pierwszą w Warszawie (być może również w Polsce?) stacjonarną galerię handmadeową szeroko prezentującą cuda wychodzące spod utalentowanych rąk, lecz również promującą artystów rękodzielników. Na miejscu odbywać się będą wystawy najciekawszych twórców.


W  LESIE RĄK do kupienia będzie wiele: biżuteria wykonana w wielu nietypowych technikach, ceramika, grafiki, obrazy, ubrania, wyposażenie wnętrz, zabawki, designerskie pamiątki, meble, prezenty, dodatki i inne niepowtarzalne przedmioty. Od grawerowanego ręcznie unikatowego pióra dla prezesa biura, poprzez filcowane na jedwabiu szale dla stołecznych elegantek aż do maleńkich, białych, filcowych bucików dla nowonarodzonego bobasa.

Las Rąk zaprasza na Facebook.


W imieniu Zofii i Kariny, które stworzyły to cudne miejsce, zapraszam wszystkich do odwiedzenia Galerii na Hożej 41 dom.100. To doskonałe miejsce, aby nabyć niebanalny prezent lub popieścić oko urokiem wspaniałości wykonanych przez utalentowane ręce.


Wśród wielu, wielu prac dostępne będą także propozycje z logo Anniegmatic. Specjalnie na Wielkie Otwarcie powstały dwie nowe torby, oto one.


2 komentarze:

 1. Prześliczne torby!
  Jaka szkoda, że mieszkam tak daleko od Warszawy...
  Mam nadzieję, że otwarcie było wspaniałe i kiedyś uda mi się obejrzeć z tej imprezy zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te torby :)
  Gratuluję pomysłowości :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...