piątek, 8 stycznia 2010

Do końca świata i o jeden dzień dłużej...Orkiestra znowu gra. Po raz 18-ty wzrusza i powoduje, że choć przez chwilę ludzie chcą być lepsi, stają się życzliwi, empatyczni. Życzyłabym sobie brać udział w takim pospolitym ruszeniu codziennie. Nie jestem tylko pewna, czy Jurek Owsiak zgodziłby się na sklonowanie jego wspaniałej osoby, aby wszystkiemu podołać ;).
Jurku jesteś wspaniałym człowiekiem. Jedną z niewielu osób w naszym kraju, które są godne zaufania. Dziękuję Ci za to, że przywracasz wiarę w człowieka.

* * *
Zapraszam na spotkanie licytacyjne przedmiotów podarowanych dla WOŚP przez artystów i mieszkańców Głogowa w niedzielę o godz. 15.30 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Wśród wspaniałych przedmiotów także moja, kolejna torba z sercem, zaprojektowana i wykonana szczególnie na tą okazję.
Dobre serca i pełne portfele mile widziane :).


 
 

3 komentarze:

 1. Aniu.. podziwiam i z zachwytem patrzę... śliczności! :)
  trzymam kciuki za torebkę na licytacji - niech osiągnie kosmiczną cenę!
  utulam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, wyszła fantastycznie! Tkanina, serducho, fason i różyczki - idealna kompozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję! :)

  Najśmieszniejsze jest to, że od kilku miesięcy miałam wizję Orkiestrowej Torby, ale w czasie jej realizowania co chwilę zmieniała mi się koncepcja, po czym po kilku rozpoczętych torbach "prawie" wróciłam do wizji nr 1.
  Czy ktoś zrozumiał co chciałam przekazać? ;) ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...