sobota, 17 grudnia 2011

Pomóż Oliwierkowi, spraw sobie pojemną torbę na radość!

Dzisiejszy wpis poświęcam Oliwierkowi. 
Oliwierek to mały chłopczyk, bardzo ciężko chory na nowotwór złośliwy - Neuroblastoma stopień IV z przerzutami do węzłów chłonnych i szpiku kostnego. Jego dzielni Rodzice z pomocą wielu dobrych ludzi walczą ze wszystkich sił, żeby pomóc chłopcu wyzdrowieć. Wyczerpano już możliwości leczenia w Polsce, w tym momencie chłopiec przebywa w Klinice w Niemczech.
Wszystkie informacje dostępne na blogu prowadzonym przez Rodziców Oliwierka.

Moi Drodzy Podczytywacze!
Proszę Was o wsparcie dla Oliwierka. 
Nie trzeba wiele by pomóc, można wysłać sms'a o treści OLIWIER na numer 7138 (koszt 1 zł + vat) lub wpłacić pieniążki bezpośrednio na konto Fundacji.

SUBKONTO OLIWIERKA:

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"
ul. O. Bujwida 42
50-368 Wrocław
Numer konta:
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 

tytułem wpłaty:
"Dla Oliwiera Przybek" 

Głogowianie mają jeszcze inną możliwość pomocy. W niedzielę 18 grudnia w godz. 9.00-16.00 odbędzie się Rodzinny Kiermasz Świąteczny pt. "Gwiazdor dla Oliwiera" na placu targowym przy ul. Wały Chrobrego (w Głogowie, woj dolnośląskie). Przewidziano mnóstwo atrakcji, wśród nich licytację rękodzieł. 
Specjalnie na licytację dla Oliwierka powstała Torba Optymistyczna, żeby chłopiec wyzdrowiał, a nowa właścicielka torby nosiła w niej mnóstwo radości.
Zapraszam na licytację!2 komentarze:

  1. Witaj!
    Twoje torby są piękne:)Bardzo szczytna akcja-mocno trzymam kciuki za powodzenie:)Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. สล็อต pg1234 ทางเข้า แจกฟรีเครดิต สามารถทำเงินได้อย่างรวดเร็วและมีความสนุกสนานได้ในที่เดียว pg slot การใช้สูตรที่เหมาะสมอาจช่วยเพิ่มโอกาสในการชนะ

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...